• Avaleht
  • Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon
  • Põhikiri
  • Liikmed
  • Sertifitseerimine
  • Juhendid ja vormid
  • Projektid
  • Koostööpartnerid
  • Kontakt

Eesti-Moldova koostöö

  


 

 

 

Eesti - Moldova koostöö

 

Lõppes Eesti Välisministeeriumi poolt rahastatud projekt “Eesti-Moldova koostöö taastusravi ja spordimeditsiini tervishoiuteenuse kvaliteedi tõstmiseks vastavalt Euroopa standarditele: jätkuprojekt”, mis viidi läbi ajavahemikul 01.09.2017 kuni 31.10.2018. Projekti näol oli tegemist koostöö jätkamisega Moldova Vabariigi ülikooliga „State University of Medicine and Pharmacy „Nicolae Testimitanu“ (SUMPh), mille raames olid plaanitud taastusravi ja spordimeditsiini- alased praktilised koolitused partnerriigi arstdele ja füsipeterapeutidele. Varasemalt on edukalt taotletud  kolm Eesti Välisministeeriumi projekti: kõige esimene nendest  ajavahemikul 2013-2015, mille tulemusel avati Moldovas spordimeditsiini eriala. Käosoleva projekti raames viidi läbi 2  rahvusvahelist konverentsi  Moldovas, kus osales kokku 350 erialaspetsialisti (arstid, residendid, füsioterapeudid). Lisaks korraldati Eestis partnerriigi spetsialistidele kitsama suunitlusega teoreetilisi ja praktilisi koolitusi – seda nii Tartu Ülikooli, SA Tartu Ülikooli Kliinikumi ja Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse spetsialistide poolt. Kokku osales kõnealustel koolitustel 11 arsti ja füsioterapeuti Moldovast.

 

„Projekti rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest"

 

Täpsem info: Eve Unt, eve.unt@kliinikum.ee, tel 53319223

 

 

 

Mai, 2018. Kardiopulmonaalse koormustesti läbiviimine, pildil  dr Silvia Tritiac, dr Diana Prodan (Atletmed, Moldova) ja dr Agnes Mägi  (foto autor Eve Unt)

 

 

Aprill, 2018. X Rahvusvaheline Balti Spordimeditsiini Kongress Riias. Pildil spordiarstid Eestist, Moldovast ja Gruusiast

 

 

 

  Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni seminar

18.11.2015

Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni juhatusel on hea meel kutsuda Teid föderatsiooni seminarile ja sellele järgnevale koosolekule 11. detsembril kell 13.00.

 

  Õdede täienduskursus „EKG ja spirograafia spordimeditsiinilises praktikas“

05.11.2015

Hea kolleeg!

 

Kutsume Teid osalema Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni poolt korraldataval õdedele suunatud koolitusel „EKG ja spirograafia spordimeditsiinilises praktikas“,  mida kureerib TÜ Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik.

Kursus toimub 11. detsembril  2015 algusega 10.00 Tartus, L. Puusepa 6 saalis.

 

  Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni toetus residentidele

28.08.2015

Toetuse  eesmärgiks on  anda võimalus Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni (ESMF) liikmeskonda kuuluvate residentidele  mitmekülgsemaks erialaseks ettevalmistuseks. Toetus on mõeldud spordimeditsiinialaseks täiendamiseks. Taotlust saavad esitada residendid, kes on ESMF-i liikmed ning  toetuse suurus on maksimaalselt kuni 525 €.

 

Käesoleval aastal toimuvate koolitustel osalemise toetuse taotluste esitamise tähtaeg on 7. september 2015.a.

 

< Uuemad uudised Vanemad uudised >

  Uudiste otsing:


 Uudiste arhiiv ...
 
 

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon          L. Puusepa 1a, Tartu          tel  +372 731 9264