• Avaleht
  • Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon
  • Põhikiri
  • Liikmed
  • Sertifitseerimine
  • Juhendid ja vormid
  • Projektid
  • Koostööpartnerid
  • Kontakt

Eesti-Moldova koostöö

  


 

 

 

 Täienduskursus “Toitumine, kehaline aktiivsus ja kehakaal – tõenduspõhine lähenemine ja levinumad arusaamad”
07.11.2016
 
Head kolleegid!
 
 
Kutsume Teid osalema Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni korraldataval õdedele suunatud koolitusel „Toitumine, kehaline aktiivsus ja kehakaal – tõenduspõhine lähenemine ja levinumad arusaamad.“, mida kureerib TÜK Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku spordimeditsiini osakond.
 
Kursus toimub 9. detsembril 2016 algusega 10.00 Tartus, L. Puusepa 1a 0 korruse auditooriumis.
 
Kursuse eesmärgiks on anda teoreetilisi teadmisi söömise tähtsusest kehaliselt aktiivsetel inimestel, keha koostise määramise erinevatest võimalustest (eelised ja puudused), kehakaalu jälgimisega seotud probleemidest (sh söömishäiretest), toidulisandite kasutamisest. Oma isiklikest kogemustest tuleb rääkima tippsportlasest üllatuskülaline. Loenguid viivad läbi vastava eriala spetsialistid Tartu Ülikoolist ja SA TÜ Kliinikumist. Kursuse sihtgrupiks on õed, pereõed jt teemast huvitatud.
 
Osavõtumaks on 60 eurot, noorsportlaste terviseuuringute ennetusprojektiga seotud asutuste/struktuuriüksuste töötajatele on 40 eurot (osavõtumaks sisaldab kohvipause koos suupistetega).
Koolitusele registreerimine toimub aadressil erli.vain@kliinikum.ee , registreerimisel märkida kursusel osaleja nimi, arve saaja asutus ja seotus noorsportlaste terviseuuringute ennetusprojektiga ning meili aadress.
 
Kursusele saab registreerida kuni 5.12.2016.
 
 
Ootame rohket osavõttu!
 
Kohtumiseni!
 
 
Agnes Mägi
vanemarst-õppejõud
Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
SA Tartu Ülikooli Kliinikum
agnes.magi@kliinikum.ee
 

  Konverents "Teadus, sport ja meditsiin XI", 8.-10. september, Tartu, Eesti

13.05.2022

Tere tulemast konverentsile „Teadus, sport ja meditsiin XI“!

 

Rohkem kui kahe aastakümne vältel on see traditsiooniline üritus kokku toonud sporditeadlasi ning spordi, kehalise kasvatuse, liikumisharrastuse, spordimeditsiini ja –füsioteraapia aladel töötavaid spetsialiste arutlema ühist huvi pakkuvate probleemide üle. Konverentsi eesmärgiks on alati olnud edendada sporditeadlaste ja erinevates spordiga seotud valdkondades töötavate inimeste vahelisi kontakte ja koostöösuhteid ning seeläbi aidata kaasa spordi ja liikumisharrastuse tõenduspõhisele arendamisele ühiskonnas

 

  IOC World Conference on Prevention of Injury & Illness in sport 11-13 February, 2021

02.07.2020

The IOC World Conference on Prevention of Injury & Illness in sport will be the premier international conference for those interested in clinical aspects of sports and exercise medicine. The diverse faculty represent the pre-eminent international authorities in injury and illness preventionThis triennial conference is a unique opportunity for the global sport and exercise medicine community to meet face to face in the ideal environment that Monaco provides.

 

  IN MEMORIAM. Emeriitprofessor Jaak Maaroos

29.03.2019

Eesti arstiteadust on tabanud valus kaotus – 27. märtsil 2019 lahkus lugupeetud arst ja teadlane, paljude kolleegide õpetaja, emeriitprofessor Jaak Maaroos.

 

Vanemad uudised >

  Uudiste otsing:


 Uudiste arhiiv ...
 
 

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon          L. Puusepa 1a, Tartu          tel  +372 731 9264