• Avaleht
  • Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon
  • Põhikiri
  • Liikmed
  • Sertifitseerimine
  • Juhendid ja vormid
  • Projektid
  • Koostööpartnerid
  • Kontakt

Eesti-Moldova koostöö

  


 

 

 

 Konverents „Teadus, sport ja meditsiin X“ toimub 08. – 10. novembril Tartus!
19.09.2017
 
Käesolevaga soovib korralduskomitee teavitada kõiki treenereid, spordiarste, füsioterapeute, õpetajaid ja teisi spordis, kehalise kasvatuses, terviseedenduses ja liikumisharrastuse arendamises tegevaid inimesi konverentsi „Teadus, sport ja meditsiin X“ toimumisest Tartus 08. – 10. novembril käesoleval aastal.
 
Selle traditsioonilise ürituse peamine eesmärk on läbi aegade olnud sama: arendada teadlaste, meedikute, spordi- ja liikumisharrastuse ning terviseedendajate vahelisi kontakte ja koostöösuhteid ning soodustada seeläbi kaasaegse sporditeaduse ja -meditsiini saavutuste rakendamist praktilistel eesmärkidel. Ühtlasi on seekordne konverents pühendatud väljapaistva Eesti sporditeadlase ja olümpialiikumise edendaja professor Atko-Meeme Viru (1932 -2007) 85. sünniaastapäevale.
 
Konverentsi esimese päeva täidab rahvusvaheline spordifüsioloogia sümpoosion, kus esinevad pikemate ettekannetega tunnustatud teadlased USA-st, Saksamaalt, Soomest ja kõigist Balti riikidest. Teisel ja kolmandal päeval on töökeeleks eesti keel ning esinejate seas on nii meie tuntud sporditeadlasi ja –arste ning treenereid, füsioterapeute ja liikumisharrastuse edendajaid, aga ka väljapaistvaid sportlasi ja uurimistöös edukaid doktorante. Kogu konverentsi töö on korraldatud temaatiliste sessioonidena, kus lisaks ettekannetele on varutud aega ka aruteluks, milles saavad soovi korral sõna sekka öelda kõik konverentsil osalejad.
 
Konverents pakub kõrgetasemelist täiendkoolituse võimalust treeneritele, füsioterapeutidele, spordiarstidele ja kehalise kasvatuse õpetajatele arvestusliku mahuga 8 tundi päevas.
 
Konverentsi üksikasjaline temaatiline kava valmib oktoobrikuu algul ning avalikustatakse samade kanalite kaudu, kus levitatakse käesolevat eelteadet. Siis avatakse ka konverentsile registreerimine.
 
Konverents toimub Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi eestvõttel koostöös liikumistervise innovatsiooni klastriga SportEST, Eesti Olümpiakomiteega ja Eesti Olümpiaakadeemiaga.
 
Info: Vahur Ööpik, tel. +372 5184234, vahur.oopik@ut.ee
         Martin Mooses, tel. +372 53463066, martin.mooses@ut.ee
 
  
 
            

  Conference Science, Sport and Medicine XI September 08-10, 2022, Tartu, Estonia

13.05.2022

Welcome to attend the conference Science, Sport and Medicine XI !

 

For more than two decades this event has brought together sport scientists as well as specialists employed in the fields of sport, physical education, recreational sport, sports medicine and physiotherapy for discussing issues that are of common interest. The conference has always been aimed at promoting contacts and cooperation between sport scientists and people engaged in different areas of sport, thereby contributing to evidence-based development of sport and recreational physical activity in the society.

 

  IOC World Conference on Prevention of Injury & Illness in sport 11-13 February, 2021

02.07.2020

The IOC World Conference on Prevention of Injury & Illness in sport will be the premier international conference for those interested in clinical aspects of sports and exercise medicine. The diverse faculty represent the pre-eminent international authorities in injury and illness preventionThis triennial conference is a unique opportunity for the global sport and exercise medicine community to meet face to face in the ideal environment that Monaco provides.

 

  IN MEMORIAM. Emeriitprofessor Jaak Maaroos

29.03.2019

Eesti arstiteadust on tabanud valus kaotus – 27. märtsil 2019 lahkus lugupeetud arst ja teadlane, paljude kolleegide õpetaja, emeriitprofessor Jaak Maaroos.

 

Vanemad uudised >

  Uudiste otsing:


 Uudiste arhiiv ...
 
 

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon          L. Puusepa 1a, Tartu          tel  +372 731 9264