• Avaleht
  • Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon
  • Põhikiri
  • Liikmed
  • Sertifitseerimine
  • Juhendid ja vormid
  • Projektid
  • Koostööpartnerid
  • Kontakt

Eesti-Moldova koostöö

  


 

 

 

 Konverents "Teadus, sport ja meditsiin XI", 8.-10. september, Tartu, Eesti
13.05.2022
 

Tere tulemast konverentsile „Teadus, sport ja meditsiin XI“!

 

Rohkem kui kahe aastakümne vältel on see traditsiooniline üritus kokku toonud sporditeadlasi ning spordi, kehalise kasvatuse, liikumisharrastuse, spordimeditsiini ja –füsioteraapia aladel töötavaid spetsialiste arutlema ühist huvi pakkuvate probleemide üle. Konverentsi eesmärgiks on alati olnud edendada sporditeadlaste ja erinevates spordiga seotud valdkondades töötavate inimeste vahelisi kontakte ja koostöösuhteid ning seeläbi aidata kaasa spordi ja liikumisharrastuse tõenduspõhisele arendamisele ühiskonnas.

 

Võrreldes varasemate kordadega on tänavune konverents märgatavalt laiema rahvusvahelise haardega üritus. Programmis on ettekandeid paljude Euroopa Liidu riikide sporditeadlastelt, aga ka USA, Norra ning Moldova ja Georgia kolleegidelt. Samuti esinevad mitmed väljapaistvad treenerid, spordiarstid, füsioterapeudid, õpetajad ning teiste spordi ja liikumisharrastusega seotud elualade esindajad. Oodata on arvukalt ettekandeid spordiga seotud erialade doktorantidelt ja noorteadlastelt. Nii haarab konverentsi temaatika sporti kõige laiemas plaanis – tippspordist kehalise kasvatuse ja liikumisharrastuseni.

 

Julgustame konverentsile tulema samuti kõiki inimesi, kes ise ei soovi ettekandega esineda, kuid kellele ürituse mitmekesine programm siiski huvi pakub. Kasutage head võimalust esinejatega diskuteerimiseks, aga ka oma kolleegidega nii Eestist kui ka välismaalt vabas vormis suhtlemiseks!

 

Head sõbrad, kutsume teid lahkesti tulevasse Euroopa kultuuripealinna Tartusse osalema konverentsil „Teadus, sport ja meditsiin XI!

 

Lisainfo ja registreeriminehttps://science-sport-medicine2022.ee/ 

 

 


  Konverents "Teadus, sport ja meditsiin XI", 8.-10. september, Tartu, Eesti

13.05.2022

Tere tulemast konverentsile „Teadus, sport ja meditsiin XI“!

 

Rohkem kui kahe aastakümne vältel on see traditsiooniline üritus kokku toonud sporditeadlasi ning spordi, kehalise kasvatuse, liikumisharrastuse, spordimeditsiini ja –füsioteraapia aladel töötavaid spetsialiste arutlema ühist huvi pakkuvate probleemide üle. Konverentsi eesmärgiks on alati olnud edendada sporditeadlaste ja erinevates spordiga seotud valdkondades töötavate inimeste vahelisi kontakte ja koostöösuhteid ning seeläbi aidata kaasa spordi ja liikumisharrastuse tõenduspõhisele arendamisele ühiskonnas

 

  IOC World Conference on Prevention of Injury & Illness in sport 11-13 February, 2021

02.07.2020

The IOC World Conference on Prevention of Injury & Illness in sport will be the premier international conference for those interested in clinical aspects of sports and exercise medicine. The diverse faculty represent the pre-eminent international authorities in injury and illness preventionThis triennial conference is a unique opportunity for the global sport and exercise medicine community to meet face to face in the ideal environment that Monaco provides.

 

  IN MEMORIAM. Emeriitprofessor Jaak Maaroos

29.03.2019

Eesti arstiteadust on tabanud valus kaotus – 27. märtsil 2019 lahkus lugupeetud arst ja teadlane, paljude kolleegide õpetaja, emeriitprofessor Jaak Maaroos.

 

Vanemad uudised >

  Uudiste otsing:


 Uudiste arhiiv ...
 
 

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon          L. Puusepa 1a, Tartu          tel  +372 731 9264