• Avaleht
  • Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon
  • Põhikiri
  • Liikmed
  • Sertifitseerimine
  • Juhendid ja vormid
  • Projektid
  • Koostööpartnerid
  • Kontakt

  


 

 

 

 Konverents „Teadus, sport ja meditsiin X“ toimub 08. – 10. novembril Tartus!
19.09.2017
 
Käesolevaga soovib korralduskomitee teavitada kõiki treenereid, spordiarste, füsioterapeute, õpetajaid ja teisi spordis, kehalise kasvatuses, terviseedenduses ja liikumisharrastuse arendamises tegevaid inimesi konverentsi „Teadus, sport ja meditsiin X“ toimumisest Tartus 08. – 10. novembril käesoleval aastal.
 
Selle traditsioonilise ürituse peamine eesmärk on läbi aegade olnud sama: arendada teadlaste, meedikute, spordi- ja liikumisharrastuse ning terviseedendajate vahelisi kontakte ja koostöösuhteid ning soodustada seeläbi kaasaegse sporditeaduse ja -meditsiini saavutuste rakendamist praktilistel eesmärkidel. Ühtlasi on seekordne konverents pühendatud väljapaistva Eesti sporditeadlase ja olümpialiikumise edendaja professor Atko-Meeme Viru (1932 -2007) 85. sünniaastapäevale.
 
Konverentsi esimese päeva täidab rahvusvaheline spordifüsioloogia sümpoosion, kus esinevad pikemate ettekannetega tunnustatud teadlased USA-st, Saksamaalt, Soomest ja kõigist Balti riikidest. Teisel ja kolmandal päeval on töökeeleks eesti keel ning esinejate seas on nii meie tuntud sporditeadlasi ja –arste ning treenereid, füsioterapeute ja liikumisharrastuse edendajaid, aga ka väljapaistvaid sportlasi ja uurimistöös edukaid doktorante. Kogu konverentsi töö on korraldatud temaatiliste sessioonidena, kus lisaks ettekannetele on varutud aega ka aruteluks, milles saavad soovi korral sõna sekka öelda kõik konverentsil osalejad.
 
Konverents pakub kõrgetasemelist täiendkoolituse võimalust treeneritele, füsioterapeutidele, spordiarstidele ja kehalise kasvatuse õpetajatele arvestusliku mahuga 8 tundi päevas.
 
Konverentsi üksikasjaline temaatiline kava valmib oktoobrikuu algul ning avalikustatakse samade kanalite kaudu, kus levitatakse käesolevat eelteadet. Siis avatakse ka konverentsile registreerimine.
 
Konverents toimub Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi eestvõttel koostöös liikumistervise innovatsiooni klastriga SportEST, Eesti Olümpiakomiteega ja Eesti Olümpiaakadeemiaga.
 
Info: Vahur Ööpik, tel. +372 5184234, vahur.oopik@ut.ee
         Martin Mooses, tel. +372 53463066, martin.mooses@ut.ee
 
  
 
            

  Eelteade - kursus "Spordimeditsiin III"

23.03.2017

Kutsume teid osalema Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni poolt korraldataval kursusel „Spordimeditsiin III“, mis toimub 25.-26. mail 2017 Tartus, V Konverentsikeskuses, Riia tn. 2.

 

  Täienduskursus “Toitumine, kehaline aktiivsus ja kehakaal – tõenduspõhine lähenemine ja levinumad arusaamad”

07.11.2016

Head kolleegid!
 
 
Kutsume Teid osalema Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni korraldataval õdedele suunatud koolitusel „Toitumine, kehaline aktiivsus ja kehakaal – tõenduspõhine lähenemine ja levinumad arusaamad.“, mida kureerib TÜK Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku spordimeditsiini osakond.
 
 
Kursus toimub 9. detsembril 2016 algusega 10.00 Tartus, L. Puusepa 1a 0 korruse auditooriumis.

 

  Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni seminar

18.11.2015

Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni juhatusel on hea meel kutsuda Teid föderatsiooni seminarile ja sellele järgnevale koosolekule 11. detsembril kell 13.00.

 

< Uuemad uudised Vanemad uudised >

  Uudiste otsing:


 Uudiste arhiiv ...
 
 

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon          L. Puusepa 1a, Tartu          tel  +372 731 9264