• Avaleht
  • Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon
  • Põhikiri
  • Liikmed
  • Sertifitseerimine
  • Juhendid ja vormid
  • Projektid
  • Koostööpartnerid
  • Kontakt

Eesti-Moldova koostöö

  


 

 

 

 Konverents "Teadus, sport ja meditsiin XI", 8.-10. september, Tartu, Eesti
13.05.2022
 

Tere tulemast konverentsile „Teadus, sport ja meditsiin XI“!

 

Rohkem kui kahe aastakümne vältel on see traditsiooniline üritus kokku toonud sporditeadlasi ning spordi, kehalise kasvatuse, liikumisharrastuse, spordimeditsiini ja –füsioteraapia aladel töötavaid spetsialiste arutlema ühist huvi pakkuvate probleemide üle. Konverentsi eesmärgiks on alati olnud edendada sporditeadlaste ja erinevates spordiga seotud valdkondades töötavate inimeste vahelisi kontakte ja koostöösuhteid ning seeläbi aidata kaasa spordi ja liikumisharrastuse tõenduspõhisele arendamisele ühiskonnas.

 

Võrreldes varasemate kordadega on tänavune konverents märgatavalt laiema rahvusvahelise haardega üritus. Programmis on ettekandeid paljude Euroopa Liidu riikide sporditeadlastelt, aga ka USA, Norra ning Moldova ja Georgia kolleegidelt. Samuti esinevad mitmed väljapaistvad treenerid, spordiarstid, füsioterapeudid, õpetajad ning teiste spordi ja liikumisharrastusega seotud elualade esindajad. Oodata on arvukalt ettekandeid spordiga seotud erialade doktorantidelt ja noorteadlastelt. Nii haarab konverentsi temaatika sporti kõige laiemas plaanis – tippspordist kehalise kasvatuse ja liikumisharrastuseni.

 

Julgustame konverentsile tulema samuti kõiki inimesi, kes ise ei soovi ettekandega esineda, kuid kellele ürituse mitmekesine programm siiski huvi pakub. Kasutage head võimalust esinejatega diskuteerimiseks, aga ka oma kolleegidega nii Eestist kui ka välismaalt vabas vormis suhtlemiseks!

 

Head sõbrad, kutsume teid lahkesti tulevasse Euroopa kultuuripealinna Tartusse osalema konverentsil „Teadus, sport ja meditsiin XI!

 

Lisainfo ja registreeriminehttps://science-sport-medicine2022.ee/ 

 

 


  ESMF koolitus: "Füsioteraapiateenus sporditraumade tekkeriskide vähendamiseks“

06.03.2019

Seoses tegevusjuhendi „Noorsportlaste tervisekontroll spordiga seotud tervisekahjustuste ennetamiseks“ rakendumisega 2018. aastal, annab Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon teada, et 5. aprillil 2019. aastal kell 10.00-17.00 toimub Tartus, Puusepa 6 saalis koolitus „Füsioteraapiateenus sporditraumade tekkeriskide vähendamiseks“.

 

  Kursus

03.01.2018

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon kutsub Teid osalema kursusel „Söömise printsiibid spordis“ 25.-26.01.2018 Tartus (Puusepa 2, ruum 129).

 

Kursuse lektorid: prof Mihkel. Zilmer, prof Vahur Ööpik, assisent Luule Medijainen, dots Eve Unt.

 

  Konverents „Teadus, sport ja meditsiin X“ toimub 08. – 10. novembril Tartus!

19.09.2017

Käesolevaga soovib korralduskomitee teavitada kõiki treenereid, spordiarste, füsioterapeute, õpetajaid ja teisi spordis, kehalise kasvatuses, terviseedenduses ja liikumisharrastuse arendamises tegevaid inimesi konverentsi „Teadus, sport ja meditsiin X“ toimumisest Tartus 08. – 10. novembril käesoleval aastal.

 

< Uuemad uudised Vanemad uudised >

  Uudiste otsing:


 Uudiste arhiiv ...
 
 

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon          L. Puusepa 1a, Tartu          tel  +372 731 9264