• Avaleht
  • Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon
  • Põhikiri
  • Liikmed
  • Sertifitseerimine
  • Juhendid ja vormid
  • Projektid
  • Koostööpartnerid
  • Kontakt

Eesti-Moldova koostöö

  


 

 

 

 Konverents "Teadus, sport ja meditsiin XI", 8.-10. september, Tartu, Eesti
13.05.2022
 

Tere tulemast konverentsile „Teadus, sport ja meditsiin XI“!

 

Rohkem kui kahe aastakümne vältel on see traditsiooniline üritus kokku toonud sporditeadlasi ning spordi, kehalise kasvatuse, liikumisharrastuse, spordimeditsiini ja –füsioteraapia aladel töötavaid spetsialiste arutlema ühist huvi pakkuvate probleemide üle. Konverentsi eesmärgiks on alati olnud edendada sporditeadlaste ja erinevates spordiga seotud valdkondades töötavate inimeste vahelisi kontakte ja koostöösuhteid ning seeläbi aidata kaasa spordi ja liikumisharrastuse tõenduspõhisele arendamisele ühiskonnas.

 

Võrreldes varasemate kordadega on tänavune konverents märgatavalt laiema rahvusvahelise haardega üritus. Programmis on ettekandeid paljude Euroopa Liidu riikide sporditeadlastelt, aga ka USA, Norra ning Moldova ja Georgia kolleegidelt. Samuti esinevad mitmed väljapaistvad treenerid, spordiarstid, füsioterapeudid, õpetajad ning teiste spordi ja liikumisharrastusega seotud elualade esindajad. Oodata on arvukalt ettekandeid spordiga seotud erialade doktorantidelt ja noorteadlastelt. Nii haarab konverentsi temaatika sporti kõige laiemas plaanis – tippspordist kehalise kasvatuse ja liikumisharrastuseni.

 

Julgustame konverentsile tulema samuti kõiki inimesi, kes ise ei soovi ettekandega esineda, kuid kellele ürituse mitmekesine programm siiski huvi pakub. Kasutage head võimalust esinejatega diskuteerimiseks, aga ka oma kolleegidega nii Eestist kui ka välismaalt vabas vormis suhtlemiseks!

 

Head sõbrad, kutsume teid lahkesti tulevasse Euroopa kultuuripealinna Tartusse osalema konverentsil „Teadus, sport ja meditsiin XI!

 

Lisainfo ja registreeriminehttps://science-sport-medicine2022.ee/ 

 

 


  Kursus „Spordimeditsiin III“, 25.-26. mail 2017 Tartus

05.04.2017

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon kutsub Teid osalema kursusel „Spordimeditsiin III“, mis toimub 25.-26. mail 2017 Tartus, Riia tn. 2, V Konverentsikeskuses (Finlandia saal).

Kursusele on oodatud kõik igapäevatöös spordimeditsiiniga kokkupuutuvad ja teemast  huvitatud meditsiinitöötajad. 

 

  Eelteade - kursus "Spordimeditsiin III"

23.03.2017

Kutsume teid osalema Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni poolt korraldataval kursusel „Spordimeditsiin III“, mis toimub 25.-26. mail 2017 Tartus, V Konverentsikeskuses, Riia tn. 2.

 

  Täienduskursus “Toitumine, kehaline aktiivsus ja kehakaal – tõenduspõhine lähenemine ja levinumad arusaamad”

07.11.2016

Head kolleegid!
 
 
Kutsume Teid osalema Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni korraldataval õdedele suunatud koolitusel „Toitumine, kehaline aktiivsus ja kehakaal – tõenduspõhine lähenemine ja levinumad arusaamad.“, mida kureerib TÜK Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku spordimeditsiini osakond.
 
 
Kursus toimub 9. detsembril 2016 algusega 10.00 Tartus, L. Puusepa 1a 0 korruse auditooriumis.

 

< Uuemad uudised Vanemad uudised >

  Uudiste otsing:


 Uudiste arhiiv ...
 
 

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon          L. Puusepa 1a, Tartu          tel  +372 731 9264