• Avaleht
  • Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon
  • Põhikiri
  • Liikmed
  • Sertifitseerimine
  • Juhendid ja vormid
  • Projektid
  • Koostööpartnerid
  • Kontakt

Eesti-Moldova koostöö

  


 

 

 

 Konverents "Teadus, sport ja meditsiin XI", 8.-10. september, Tartu, Eesti
13.05.2022
 

Tere tulemast konverentsile „Teadus, sport ja meditsiin XI“!

 

Rohkem kui kahe aastakümne vältel on see traditsiooniline üritus kokku toonud sporditeadlasi ning spordi, kehalise kasvatuse, liikumisharrastuse, spordimeditsiini ja –füsioteraapia aladel töötavaid spetsialiste arutlema ühist huvi pakkuvate probleemide üle. Konverentsi eesmärgiks on alati olnud edendada sporditeadlaste ja erinevates spordiga seotud valdkondades töötavate inimeste vahelisi kontakte ja koostöösuhteid ning seeläbi aidata kaasa spordi ja liikumisharrastuse tõenduspõhisele arendamisele ühiskonnas.

 

Võrreldes varasemate kordadega on tänavune konverents märgatavalt laiema rahvusvahelise haardega üritus. Programmis on ettekandeid paljude Euroopa Liidu riikide sporditeadlastelt, aga ka USA, Norra ning Moldova ja Georgia kolleegidelt. Samuti esinevad mitmed väljapaistvad treenerid, spordiarstid, füsioterapeudid, õpetajad ning teiste spordi ja liikumisharrastusega seotud elualade esindajad. Oodata on arvukalt ettekandeid spordiga seotud erialade doktorantidelt ja noorteadlastelt. Nii haarab konverentsi temaatika sporti kõige laiemas plaanis – tippspordist kehalise kasvatuse ja liikumisharrastuseni.

 

Julgustame konverentsile tulema samuti kõiki inimesi, kes ise ei soovi ettekandega esineda, kuid kellele ürituse mitmekesine programm siiski huvi pakub. Kasutage head võimalust esinejatega diskuteerimiseks, aga ka oma kolleegidega nii Eestist kui ka välismaalt vabas vormis suhtlemiseks!

 

Head sõbrad, kutsume teid lahkesti tulevasse Euroopa kultuuripealinna Tartusse osalema konverentsil „Teadus, sport ja meditsiin XI!

 

Lisainfo ja registreeriminehttps://science-sport-medicine2022.ee/ 

 

 


  Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni seminar

18.11.2015

Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni juhatusel on hea meel kutsuda Teid föderatsiooni seminarile ja sellele järgnevale koosolekule 11. detsembril kell 13.00.

 

  Õdede täienduskursus „EKG ja spirograafia spordimeditsiinilises praktikas“

05.11.2015

Hea kolleeg!

 

Kutsume Teid osalema Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni poolt korraldataval õdedele suunatud koolitusel „EKG ja spirograafia spordimeditsiinilises praktikas“,  mida kureerib TÜ Kliinikumi Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik.

Kursus toimub 11. detsembril  2015 algusega 10.00 Tartus, L. Puusepa 6 saalis.

 

  Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni toetus residentidele

28.08.2015

Toetuse  eesmärgiks on  anda võimalus Eesti Spordimeditsiini Föderatsiooni (ESMF) liikmeskonda kuuluvate residentidele  mitmekülgsemaks erialaseks ettevalmistuseks. Toetus on mõeldud spordimeditsiinialaseks täiendamiseks. Taotlust saavad esitada residendid, kes on ESMF-i liikmed ning  toetuse suurus on maksimaalselt kuni 525 €.

 

Käesoleval aastal toimuvate koolitustel osalemise toetuse taotluste esitamise tähtaeg on 7. september 2015.a.

 

< Uuemad uudised Vanemad uudised >

  Uudiste otsing:


 Uudiste arhiiv ...
 
 

Eesti Spordimeditsiini Föderatsioon          L. Puusepa 1a, Tartu          tel  +372 731 9264